Otroci so v tednu obiska v Termah Zreče uživali v gibanju v vodi, se učili novih tehnik, ter spoznavali svoje plavalne sposobnosti.  Vaditelji Alpske šole so zaznavali potrebe vsakega posameznika, jim vlivali pogum, jih pohvalili in se z njimi veselili vsakodnevnega napredka. Otroci so jim zaupali, tkali vezi in sledili njihovim navodilom. Vsaki dan posebej so se veselili plavalnega tečaja in doživeli uspeh.

Ob koncu tečaja se zahvaljujemo vaditeljem Alpske šole.

Otroci in vzgojiteljice.

PRIPOVEDOVANJE OTROK PO DOŽIVETJU PRVEGA DNE NA PLAVALNEM TEČAJU

NIKA: »Plavalni učitelji so nas zelo lepo učili.”
MARKO: »Lepo sem se imel v čofotavčku in na toboganu«.
IZA: »Vaditelji so bili zelo prijazni in fajn je bilo, ko smo se učili v velikem bazenu«.
TJAŠA: »Bilo je vredu, ko smo šli v velik bazen. Plavala sem s črvom«.
JAŠA S. K.: »Meni je bilo vredu, ko smo žabico brcali in ko smo šli spodaj, pa ko smo preko črva skakali in se spuščali po toboganu«.
ARIOL: »Mojemu vaditelju je bilo ime Tim. Všeč mi je bilo, ko smo šli pod črvom«.
MAJ: »Fino je bilo na toboganu in ko smo s črvom plavali nazaj«.
ANDREJ: »Vredu je bilo, ko sem se spuščal po toboganu in ko sem šel pod tuš pri pingvinu«.
 MAKS:  “Veliko stvari mi je bilo všeč.”
 MIA: »Vesela sem bila, ker sem plavala v velikem bazenu na črvu«.
BJON: »Meni pa je bilo všeč, ko smo se igrali igro Ribiči. Morali smo se potopiti, da nas ribiči niso ujeli. V velikem bazenu sem plaval žabico«.
JAŠA R.: »Všeč mi je bilo, ko sem se potapljal in spuščal po toboganu«.
ŽANA: »Bilo je ful fajn v čofotalčku. Ime plavalnega vaditelja je bilo Rok, kot je moj ati«.
ALINA: »Vredu je bilo, ker sem v velikem bazenu plavala s črvom«.
URŠKA: »Bilo mi je fajn, kot lani, ko sem se spuščala po toboganu in plavala pod črvom«.
ALEA: »Všeč mi je bilo, ko smo bili pod vodo in z nosom delali mehurčke in ko smo šli v večji bazen«.
ANDRAŽ: »Všeč mi je bilo v čofotavčku in ko sem plaval v večjem bazenu«.
BLAŽ: »V velikem bazenu sem lahko hodil. Všeč mi je bilo, ko sem dajal vodo v lonce in zlival ven in ko sem bil ribič in lovil ribe in ko sem plaval pod vodo kot riba«.
ALJAŽ: »Všeč mi je bilo, ko smo se potunkali in bili rakete in ko sem plaval nazaj in naprej v velikem bazenu«.
ERMINA: »Lepo je bilo v velikem bazenu«.
VID: »Meni je bilo všeč, ko smo bili v čofotavčku, ko smo delali vaje in ko smo plavali naprej in nazaj v velikem bazenu«.