Zavod Zaupanje, organizator prireditev Čarobni dan, in Lidl Slovenija sta za otroke vrtcev in prve triade osnovnih šol pripravila ustvarjalni natečaj, imenovan “Ustvarjalne kuharije. Cilj natečaja je bil otrokom na zabaven način približati zdravo prehranjevanje in gibanje ter pri tem spodbujati njihovo domišljijo. Ker smo se v oddelku ravno pogovarjali o zdravem načinu življenja, smo se odločili ,da sodelujemo. Skozi celoten mesec smo otroci iz enote  Prevrat   z vzgojiteljicama Klaudijo Rokavec in Niko Galuf pridno ustvarjali mehko tipno knjigo in zraven napisali še pravljico. Knjigo smo poslali organizatorjem in zelo veseli smo bili, ker smo bili nagrajeni v kategoriji za izjemno domiselne izdelke in si s tem prislužili nagrado Lidla ter Podravke in Žita.