Smo v pričakovanju najlepšega meseca v letu. V otroških očeh se že zrcali vznemirjenost in pričakovanje.

Vsi smo pogrešali pravo druženje, takšno, ki nam napolni baterije, obnovi pozitiven pogled v prihodnost, prinese zavest , da nismo sami, da je z nami še nekdo, ki mu je mar in uživa v naši družbi.

Ker se tega zavedamo v vrtcu in s tem prispevamo k oblikovanju pozitivnih vrednot otrok in njihovih družin smo poskrbeli za prav prijetno druženje in pripravili predbožični bazar.

Polni pričakovanj smo se odpravili na pohod z lučkami.Za vznemirjenost v otroških očeh so poskrbeli razigrani palčki, ki so nam popestrili pot. Ob vrnitvi s pohoda smo se pogreli s toplim čajem in polni pričakovanj obiskali stojnice z prazničnimi izdelki, ki so jih pripravile vzgojiteljice in s tem poskrbeli za obogatitev sklada vrtca.