V torek, 13.6., smo se v prijetnem vzdušju in sončnem vremenu poslovili od naših najstarejših otrok – MINI MATURANTOV.

Zbrali smo se pri Kulturnem domu Slovenske Konjice. Pod vodstvom Zvezdane Gorenčič Novljan, smo se podali na pot čez reko Dravinjo, kjer so nam gasilci iz Gasilskega društva Slovenske Konjice pripravili posebno presenečenje. Pot smo nadaljevali skozi staro mestno jedro, vse do občine. Pozdravil nas je podžupan g. Primož Poklič. V družbi Godbe na pihala smo pot nadeljevali in zaključila v športnem parku, kjer so mini maturanti opravili zrelostni test in simbolično skočili iz vrtca v šolo. Sledilo je sladko presenečenje, ki so ga pripravili kuharji in kuharice iz našega vrtca.  Bilo je lepo.