V prijetnem vzdušju in sončnem vremenu smo se poslovili od naših najstarejših otrok – MINI MATURANTOV.

Zbrali smo se pri Kulturnem domu Slovenske Konjice, kjer nas je pozdravil tudi podžupan g. Primož Poklič. Pot smo nadaljevali čez reko Dravinjo, kjer so nam gasilci iz Gasilskega društva Slovenske Konjice pripravili posebno presenečenje.

V družbi Godbe na pihala se je parada nadaljevala in zaključila v športnem parku, kjer so mini maturanti opravili zrelostni test.

Sledilo je sladko presenečenje, ki so ga pripravili kuharji in kuharice iz našega vrtca.

Hvala vsem, ki ste sodelovali in tako pripomogli, da je bila prireditev, katero so predšolski otroci nestrpno pričakovali, doživeta in nepozabna.